«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Членами Правління

ГО «Всеукраїнська Фармацевтична Палата»

протокол № 2 від 26.06.2015 р.

  1. Почесна грамота ГО «Всеукраїнська Фармацевтична Палата» (надалі Почесна грамота) є вищою відзнакою ГО «Всеукраїнська Фармацевтична Палата», що встановлюються з метою заохочення та відзначення особистих та трудових досягнень у професійній діяльності: сумлінної праці, творчої ініціативи, професійної майстерності, значного внеску у розвиток наукової та практичної фармації, в ході підготовки фармацевтичних кадрів, за здобутки у справі медикаментозного забезпечення населення та закладів охорони здоров»я, інших здобутків у сфері розробки, виробництва, контролю якості та реалізації лікарських засобів, медичних імунобіологічних препаратів і медичних виробів, а також з нагоди професійних свят або ювілейних дат працівників за вагомий внесок в розвиток фармацевтичної галузі.
  2. Почесна грамота заснована для відзначення окремих працівників, що працюють в аптечних закладах та установах фармацевтичної галузі різних форм власності та підтримують впровадження фармацевтичного самоврядування в Україні, в наступних номінаціях:

-           Провізор-організатор

-           Провізор

-           Фармацевт

-           Кращий наставник

-           Гордість професії

  1. Зазначені категорії працівників на момент направлення подання про нагородження повинні мати стаж роботи у сфері фармації, не менше двох років. Особи, нагороджені Почесною Грамотою, можуть бути представлені до нагородження не раніше ніж через три роки після останнього нагородження, за винятком працівників, які досягли пенсійного віку і виходять на пенсію.
  2. Гранична кількість Почесних Грамот, якими можуть бути відзначені працівники протягом календарного року, здійснюється в межах квоти від загальної кількості працюючих на підприємстві:

- при загальній кількості працюючих до 20 чоловік – 1 кандидат на відзначення грамотою;

- при загальній кількості працюючих від  20 до 50  чоловік – 2 кандидата на відзначення грамотою;

- при загальній кількості працюючих від  50 до 100 чоловік – 3 кандидата на відзначення грамотою;

- при загальній кількості працюючих більше 100 чоловік – 5 кандидатів на відзначення грамотою.

  1. Затвердження кандидатур для нагородження Почесною грамотою проводиться на засіданні Правління ГО «Всеукраїнська Фармацевтична Палата». Клопотання надсилаються керівниками підприємств, установ, організацій Голові Правління ГО «Всеукраїнська Фармацевтична Палата» не пізніше ніж за 30 днів до визначення дати вручення. У поданні зазначаються біографічні дані працівника, відомості про його трудові досягнення,  особисті заслуги за час роботи, громадську діяльність та підтримка з боку представників трудового колективу, де працює претендент. Голова Правління ГО «Всеукраїнська Фармацевтична Палата» видає Розпорядження «Про Нагородження» Почесною Грамотою.
  2. Вручення Почесної Грамоти проводиться за урочистих обставин Головою Правління ГО «Всеукраїнська Фармацевтична Палата», його заступниками або за його дорученням іншими керівними та посадовими особами підприємств та організацій за місцем роботи нагороджуваного.
  3. Нагородженому Почесною грамотою від ГО «Всеукраїнська Фармацевтична Палата» за рішенням керівництва аптечного закладу (установи), де працює особа та за наявності фінансових можливостей за відповідним наказом виплачується грошова премія розміром до одного посадового окладу за рахунок закладу (установи).