Шановні колеги!

 

28 серпня відбулась робоча зустріч Голови правління ГО «ВФП» Клімова О.І. із Заступником Міністра Охорони здоров’я України п.Іликом Р.Р.

Питання, що мали місце при обговоренні:

– Клімов О.І. проінформував п. Р.Ілика про хід підготовки  виставки «Україна фармацевтична» в рамках проведення 77-го Світового Конгресу фармацевтів та фармацевтичних наук, що проходитиме в м. Сеул (Південна Корея) з 10 по 14 вересня ц.р. та про участь делегації ГО «ВФП» в роботі Конгресу.

– Також  було обговорення проблем пов’язаних з новим варіантом «Національного переліку Л.З……» та шляхи по усуненню непорозумінь в результаті його застосування на практиці. ГО «ВФП» запропоновано МОЗ України підготувати та оприлюднити Перелік торгівельних назв, лікарських форм та дозування, лікарських препаратів, що увійшли до нац.переліку.

– Клімов О.І. проінформував п.Р.Ілика про закінчення робіт, пов’язаних з перекладом методичних матеріалів наданих МФФ (FIP), щодо розробки національних стандартів Належної Аптечної Практики (НАП-GPP) та критеріїв акредитації фармацевтичних працівників та аптечних закладів.

З повагою,

Голова правління ГО «ВФП»

О.Клімов