Добрий день, колеги – однодумці!

Просимо підтримати кандидатуру Голови ГО «Всеукраїнської фармацевтичної палати», членами якої ми з Вами являємось – Клімова Олега Івановича !

Присутність Клімова Олега Івановича в Громадській Раді НСЗУ – запорука гідності професії Фармацевта в Україні та Здоров’я Нації !!!

Національною службою здоров’я України проводиться конкурс з формування Ради громадського контролю при НСЗУ.

Участь в конкурсі можуть приймати  громадські об’єднання, статутна діяльність яких пов’язана із задоволенням та захистом прав і свобод пацієнтів, сприянням розвитку медицини, наданням медичних послуг, обігом лікарських засобів.

Від ГО» Всеукраїнської фармацевтичної палати» делеговано Голову правління – Клімова Олега Івановича.

Рада Громадського контролю  має складатись з 15 осіб, які будуть відібрані за результатами конкурсу, що проводитиметься шляхом рейтингового Інтернет-голосування.

Рейтингове Інтернет-голосування до складу Ради громадського контролю при НСЗУ буде проведено через офіційний веб-сайт НСЗУ
з 09:00 години 06 серпня 2019 року до 09:00 години 07 серпня 2019 року за посиланням
https://nszu.gov.ua/pro-nszu/rgk-ogolosh/polls.


Під час участі в рейтинговому Інтернет-голосуванні особа може проголосувати не більше, ніж за одного кандидата.
Обраними до складу Ради громадського контролю при НСЗУ за результатами рейтингового Інтернет-голосування вважаються 15 кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів. У разі набрання однакової кількості голосів кількома кандидатами щодо таких кандидатів проводиться повторне Інтернет-голосування.