Вих.№ 36 від 11.07.2017 р.

 

Вельмишановні колеги !

 

Довожу до Вашого відому ,що у відповідності до Статуту ГО «ВФП» п.5 призначаю проведення Засідання Правління ГО «ВФП» на 13 липня  2017 року.

Засідання Правління проходитиме за адресою :

Київська обл. с.Софіївська Борщагівка,вул.Соборна,14 ( ресторан «Козацька Рада» – велика зала).

Реєстрація учасників та гостей 10:30. (Кофе-брейк)

Початок роботи Засідання Правління ГО «ВФП» – 11:00.

В роботі Засідання Правління ГО «ВФП» прийматимуть участь :

– Заступник Міністра Охорони здоров’я України – Ілик Р.Р.

– Президент ООРММП – Печаєв В.К.

 

Порядок Денний :

 

1. Затвердження кандидатур від ГО «ВФП» для внесення в Список Робочої Групи при МОЗ України по розробці національних стандартів Належної Аптечної Практики (НАП) та критеріїв акредитації фармацевтичних працівників та аптечних закладів ( Кандидатури надати  в електронному вигляді до 13.07.17 р.)

2. Затвердження  Методики  розрахунку та критеріїв оцінки ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ послуги по програмі  «Доступні Ліки». До даної дискусії актуально залучити фахівців ,що займаються розрахунком Фармацевтичної послуги на Вашому підприємстві.

3. Програма «Доступні ліки» – проблемні питання, бачення шляхів їх вирішення та підготовка відповідного подання-рекомендації до МОЗ України.

4. Фінансовий стан , анонс заходів  пов’язаних з відкриття Філій ГО «ВФП», прийом нових членів, підготовчі роботи до складання Списків на нагородження до Дня Фармацевтичного працівника, робота Сайту ….

5. Різне.

Шановні колеги, враховуючи актуальність питань, внесених до розгляду на Засіданні Правління та їх узгодженість з керівництвом МОЗ України, прошу всіх підготуватись до виступів з конкретними пропозиціями та фактами. Тези Ваших виступів прошу надсилати на мою електронну адресу. Буду Вам вдячний за надання пропозицій, щодо внесення змін та доповнень до порядку денного Засідання Правління ГО «ВФП».

По всіх організаційних питаннях прошу Вас звертатись до Першого Заступника Голови Правління ГО «ВФП» – Новікова Олександра Вікторовича, тел.067 322 61 05, E- mail: novicov@farmaco.kiev.ua

 

З повагою ,

Голова Правління ГО «ВФП»

О.Клімов