Шановна фармацевтична спільното!

Всесвітня організація охорони здоров’я вважає проблему резистентністі до антибіотиків однією з найбільших загроз для людства. Згідно зі звітом про антимікробну резистентність, від стійких до антибіотиків бактерій щороку помирає 700 тисяч людей. Прогнозують, що до 2050 року кількість жертв «супербактерій» може сягнути 10 мільйонів. Якщо продовжити безвідповідально поводитися з антибіотиками, незабаром вони зовсім перестануть працювати і ми залишимося з бактеріями сам на сам.

Долучаючись до боротьби з цією глобальною проблемою Міністерство охорони здоров’я України та Центр громадського здоров’я за підтримки ВООЗ створили кампанію “Access, Watch, Reserve. Все про антибіотики”.


 

Якщо бажаєте долучитися до спільноти, дізнатися більше про бактерії та антибіотики та допомогти в просвітницькій місії, підписуйтесь на сторінку кампанії в Facebook , дивіться наш Youtube-канал або читайте корисний контент на сайті .

І пам’ятайте: кожен лайк та шер — цеглинка у стіні, яка поки що захищає нас від бактерій. Давайте разом зробимо цю стіну вищою та міцнішою.

Наші медіаматеріали знайдете за посиланням — шерте на здоров’я!

 

З повагою,

Dr Svitlana PAKHNUTOVA

who_tizers_1