Дослідницькі та промислові фармацевтичні компанії Європи солідарні з народом України. Ми засуджуємо вторгнення в їхню країну і висловлюємо нашу скорботу через страждання, які воно спричинило. Як галузь, яка присвячена порятунку та покращенню життя, ми виступаємо за мир.

Нашим першочерговим завданням є забезпечення того, щоб ліки потрапляли до пацієнтів, які їх потребують, в Україні, у сусідніх державах-членах ЄС, у Росії та інших країнах, де доступ до ліків може зазнати погіршення. Ми закликаємо всі сторони сприяти безпечному перевезенню ліків та вакцин тим, хто цього потребує.

Як галузь охорони здоров’я та частина ширшої медичної спільноти ЄС, ми працюватимемо разом, щоб задовольнити потреби у сфері охорони здоров’я всіх постраждалих від цієї війни в Україні та сусідніх країнах у рамках ширших зусиль з надання гуманітарної допомоги.
Наші компанії та асоціації-члени пропонують гуманітарну підтримку як в Україні, так і у вирішенні кризи біженців у сусідніх державах-членах ЄС. На сьогодні це включає понад 4,7 мільйонів доз основних лікарських засобів та понад 28 мільйонів євро фінансової підтримки переданих до благодійних організацій задля допомоги Україні

 

AbbVie

Наші думки з народом України та постраждалими в усьому регіоні. Зараз наш пріоритет — забезпечити безпеку наших колег і допомогти пацієнтам отримати необхідні ліки.

Враховуючи розвиток та невідкладний характер цієї кризи, ми застосували тристоронній філантропічний підхід, зосереджений на гуманітарній підтримці, підтримці співробітників та пожертв.

AbbVie жертвує загалом 1 мільйон доларів Міжнародному Медичному Корпусу (International Medical Corps) та Проекту «Надія» (Project Hope) на медичну допомогу та постачання для України та українських біженців. Ми також жертвуємо необхідні ліки українському уряду та нашим партнерам – організаціям що надають допомогу при надзвичайних ситуаціях.

За потреби ми надаємо допомогу та додаткову фінансову підтримку українським працівникам та їхнім найближчим родинам.

Ми подвоїли пожертвування співробітників AbbVie Foundation та направили їх у розпорядження вибраних благодійних організацій, які активно організовують гуманітарну допомогу Україні та прилеглим країнам, які приймають вимушених переселенців.

Оскільки ця ситуація буде розвиватися, ми продовжимо співпрацю з нашими некомерційними партнерами та співробітниками, щоб підтримати зусилля з надання допомоги, і сподіваємося на якнайшвидше мирне вирішення катастрофи.

 

Amgen

Фонд Amgen схвалив грант на ліквідацію наслідків катастрофи на загальну суму 500 000 доларів, які будуть розподілені між Міжнародним Медичним Корпусом (International Medical Corps) та проектом «Надія» (Project Hope). Ми також відкрили програму подвоєння допомоги при катастрофах, яка подвоює внесок наших співробітників, коли вони жертвують вибраним благодійним організаціям для підтримки гуманітарних зусиль, пов’язаних із конфліктом в Україні.

 

Astellas

Наші думки з народом України, і ми сподіваємося на швидке та мирне вирішення ситуації.

Нашим пріоритетом є безпека співробітників Astellas України та їхніх сімей. Крім того, ми забезпечуємо постійне партнерство та зв’язок із постачальниками, дистриб’юторами та ключовими зацікавленими сторонами, щоб докладати всіх зусиль для безперервного забезпечення пацієнтів.

Ми зробили кроки для підтримки людей в Україні. Ми жертвуємо 10 мільйонів ієн ЮНІСЕФ на підтримку їхніх гуманітарних зусиль. Ми також розглядаємо інші благодійні можливості, включаючи пожертвування основних ліків та збір коштів.

Компанія Astellas знаходиться на передньому плані змін у сфері охорони здоров’я, щоб перетворити інноваційну науку на ЦІННІСТЬ для пацієнтів. Ми залишаємось відданими своїй місії в усіх країнах, де ми працюємо.

 

AstraZeneca

Ми надаємо невідкладну гуманітарну підтримку Україні та сусіднім країнам. На сьогоднішній день ми:

  • Пожертвували двадцять чотири палети ліків на суму 3 мільйони доларів з нашого складу в Україні нашому партнеру з гуманітарної допомоги Direct Relief, який працює безпосередньо з Міністерством охорони здоров’я України.
  • Внесли 1 мільйон доларів на підтримку агенцій допомоги, які працюють в Україні, Польщі та прилеглих районах, зосереджених на наданні медичної та гуманітарної допомоги постраждалим від конфлікту. Фінансування надається:

Проект “НАДІЯ” (Project Hope):  зосереджений на людях, переміщених через кризу. Їхні групи реагування в Україні та трьох сусідніх приймаючих країнах нададуть негайну гуманітарну та медичну допомогу. Проект “НАДІЯ” (Project Hope) працює в Україні з 2002 року.

Міжнародний Медичний Корпус (International Medical Corps): Працюючи в Україні з 1999 року, команди Міжнародного Медичного Корпусу в Україні та прилеглих регіонах зосереджені на наданні медичних послуг, послуг психічного здоров’я, насильства на основі гендерної ознаки та захисту цивільних осіб, які постраждали від конфлікту.

  • Пожертвували ліки через філії Червоного Хреста в сусідніх країнах для реагування на кризу біженців, що розгортається.Члени нашої команди з усього світу також вже пожертвували понад 250 000 доларів США (станом на 10 березня) на потреби, з якими до нас звернулись наші партнерами ЮНІСЕФ та Червоний Хрест, і на які AstraZeneca завжди відповідає.

 

Bayer

Bayer оголосила про створення фонду допомоги при надзвичайній ситуації у розмірі 3 мільйонів євро для посилення екстрених заходів у відповідь на вторгнення в Україну. Фонд підтримки піде на користь міжнародним та місцевим гуманітарним організаціям, які працюють в Україні та країнах-сусідах Східної Європи. Фонд також включає першу й негайну гуманітарну відповідь компанії, яку було надано вже через день після перших нападів у сумі 300 000 євро для запуску негайної допомоги Німецьким Червономим Хрестом та місцевим організаціям. Крім того, 1 березня компанія Bayer вже відправила першу партію необхідних антибіотиків і стерильних медичних виробів за запитом МОЗ України. Незважаючи на дуже складну ситуацію, продукція потрапила в Україну, де забезпечить медичне забезпечення до 27 000 пацієнтів.

 

Biogen

Ми, у Biogen, щиро сумуємо з приводу війни в Україні і твердо підтримуємо світову спільноту у наданні гуманітарної допомоги. Відповідно до наших цінностей, Biogen Foundation запустив кампанію, яка подвоює пожертви співробітників. Разом із нашими співробітниками в європейському регіоні та в усьому світі ми вже зібрали понад 350 000 доларів США, щоб забезпечити медичне забезпечення, їжу, воду, житло та іншу необхідну підтримку. Ми уважно стежимо за розвитком ситуації, і будемо продовжувати пошук додаткових способів допомогти нашим сусідам, які цього потребують.

 

Boehringer Ingelheim

Берінгер Інгельхайм засуджує військову агресію проти України.

«Від імені Ради Керуючих Директорів я хотів би висловити наші почуття скорботи та жаху з приводу початку війни в центрі Європи. Це впливає на людей у ​​всьому регіоні, де сім’ї мають членів по обидва боки кордону, і де сини та дочки мобілізуються для участі у війні, яка приносить лише страждання та біль», – говорить Губертус фон Баумбах, Голова Ради Керуючих Директорів. «Війну ніколи не можна сприймати як засіб вирішення конфліктів».
У лютому 1992 року ми заснували свої представництва в Україні та Росії, які на сьогодні зросли до майже 800 співробітників. «За ці 30 років ми разом досягли багатьох віх в інтересах здоров’я, на благо пацієнтів та в інтересах життя. Наші українські, а також російські колеги стали невід’ємними членами родини Берінгер Інгельхайм». Губертус фон Баумбах продовжив: «Наші думки з ними, а також з багатьма людьми, які просто хочуть жити в мирі. Від імені моїх колег я висловлюю їм усі глибокі співчуття».

«Ми вирішили передати 2,5 млн євро* благодійним організаціям, які надають гуманітарну підтримку Україні та її громадянам».

Багато колег працюють над тим, щоб забезпечити безпеку та благополуччя наших співробітників та їхніх сімей усіма можливими способами. Ми в тісному контакті з нашими українськими колегами. У той же час ми прагнемо обмежити вплив конфлікту на постачання пацієнтів ліками з гуманітарних міркувань в обох країнах. «Ми хочемо подякувати всім, хто невтомно працював протягом останніх днів, щоб надати допомогу всюди, де це можливо», Губертус фон Баумбах обіцяє: «Ми зробимо все, щоб допомогти нашим постраждалим колегам, їхнім родинам та громадам».

* Пожертвування буде розподілено між такими благодійними організаціями:

750 тисяч євро Міжнародному комітету Червоного Хреста (через Німецький Червоний Хрест – DRK)

750 тис. євро на допомогу реалізовану Альянсом з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (Aktionsbündnis Katastrophenhilfe)

500 тис. євро для кампанії «Німеччина допомагає» (Aktion Deutschland Hilft)

500 тис. євро для організованої ООН допомоги біженцям (UNO-Flüchtlingshilfe)
Детальніше тут

 

Bristol Myers Squibb

 

Брістол Майєрс Сквібб вносить свій внесок у глобальні зусилля з надання допомоги, щоб допомогти подолати кризу охорони здоров’я та біженців в Україні, в тому числі через пожертвування Bristol Myers Squibb до Фонду Міжнародного Комітету Порятунку та Фонду Порятунку Дітей, які на сьогодні становлять 300 000 доларів.

 

Chiesi

К’єзі оголосили про початкову пожертву в розмірі одного мільйона євро, частина якої вже була спрямована на підтримку таких гуманітарних недержавних організацій, як Croce Rossa Italiana та UNHCR Italia, Agenzia ONU per i Rifugiati, що діють в Україні та у фонд для прийому біженців на італійській території, і зараз вони працюють над визначенням подальших ініціатив солідарності для постраждалого населення. Попри нестабільну ситуацію, К’єзі й надалі віддаватиме перевагу безперебійному доступу до лікування пацієнтів в Україні та Росії.

 

Daiichi Sankyo

Щоб підтримати гуманітарну допомогу постраждалим від конфлікту, Daiichi Sankyo Company передасть 1 мільйон доларів США (приблизно 115 мільйонів ієн) до Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ).

Кілька компаній групи Daiichi Sankyo також роблять пожертвування, вносячи внесок у свої місцеві благодійні організації та використовуючи програми підбору пожертв, додаючи до нашої загальної підтримки тих, хто постраждав від цього конфлікту. Ми також вдячні нашим численним співробітникам, які допомагають приватно, в тому числі, приймаючи біженців у їхніх домівках.

Ми працюємо з нашими партнерами по всьому світу, щоб забезпечити, наскільки це можливо, щоб пацієнти зберегли доступ до наших ліків і наших клінічних випробувань у всьому світі.

 

Grünenthal

Грюненталь пожертвувала 400 000 євро Червоному Хресту на підтримку зусиль з надання гуманітарної допомоги в Україні та Східній Європі. Крім того, Грюненталь співпрацює з Action Medeor та університетською клінікою Рейнсько-Вестфальського технічного університету Аахена для термінового надання необхідних знеболюючих препаратів у регіоні. Перший транспорт із ліками має відправитися з нашого штабу цього тижня.

 

GSK

Разом із світовою спільнотою ми поділяємо глибоку стурбованість трагічними та шокуючими подіями, що відбуваються в Україні. Ми здійснюємо дії, керуючись нашим призначенням, і як компанія, присвячена здоров’ю та турботі про людей і пацієнтів.

Нашим першим пріоритетом є безпека, охорона та добробут людей GSK, де б вони не знаходилися. Після цього ми зосереджуємось на тому, щоб наша продукція доходила до людей, які її потребують, включно з підтримкою гуманітарних зусиль в Україні.

Ми категорично засуджуємо активізацію бойових дій та шкоду й страждання, які вони завдають людям в Україні та за її межами. Дії, які відбуваються, суперечать нашим цілям і непохитній вірі в те, що до всіх людей слід ставитися з гідністю, повагою та гуманністю.

Підсумок гуманітарної відповіді GSK (останнє оновлення 7 березня 2022 року):

Ми надаємо цільову гуманітарну підтримку через довгострокових партнерів з числа благодійних організацій, які мають команди на місцях в Україні та сусідніх країнах. Ми продовжуватимемо реагувати в міру розвитку ситуації, керуючись нашими гуманітарними принципами.

Ми пожертвували 3,25 мільйона фунтів стерлінгів Червоному Хресту та організації Save the Children, які надають їжу, воду, першу допомогу, ліки, теплий одяг та притулок для людей в Україні та біженців на кордоні.

Ми пожертвували 250 000 фунтів стерлінгів компанії Crown Agents (міжнародна організація, яка співпрацювала з Міністерством охорони здоров’я України (МОЗ) протягом останніх 20 років) для фінансування 2500 медичних травматологічних наборів, і ведемо обговорення з ними про те, як забезпечити продовження поставок основних ліків в Україну в міру погіршення ситуації.

На додаток до пожертвувань нашої компанії, наші співробітники в усьому світі вже пожертвували понад 160 000 фунтів стерлінгів у фонд Save the Children та Червоного Хреста, котрим GSK буде відповідати.

Ми відповідаємо на термінові запити на продукцію від МОЗ України. Це включає пожертвування антибіотиків, ліків від астми та знеболюючих. Усі наші пожертвування продуктів керуються нашим довгостроковим партнером з гуманітарної допомоги Direct Relief.

Ми ведемо переговори з ЮНІСЕФ щодо постачання в Польщу основних вакцин для дітей, щоб захистити швидко зростаюче населення вимушених переселенців.

Повну інформацію про нашу реакцію на ситуацію в Україні можна знайти на GSK.com [Наша реакція на ситуацію в Україні | ГСК]

 

Ipsen

 

Ipsen надає гуманітарну допомогу народу України за рахунок пожертви в розмірі 1,5 мільйона євро, розподілених між двома гуманітарними організаціями.

Tulipe збирає пожертви від медичних компаній, щоб реагувати на надзвичайні потреби населення, яке постраждало під час гострих криз охорони здоров’я, стихійних лих і конфліктів через своїх партнерів у цій галузі.

Червоний Хрест у Франції є незалежною благодійною організацією, яка працює разом з урядами та державними органами, яка здійснює нейтральні та неупереджені гуманітарні дії.

 

Lilly

Lilly жертвує 7,5 мільйонів доларів на інсулін Проекту “Надія” (Project Hope) – американській некомерційній організації, яка надає допомогу медичним працівникам, що стикаються з найбільшою світовою кризою охорони здоров’я. На даний момент Проект “Надія” (Project Hope) знаходиться на місцях в Україні і активно відправляє необхідні ліки та медичні товари для допомоги українцям.

Підтримка організацій допомоги

Lilly Foundation також робить два рівних грошових внески на загальну суму 500 000 доларів США до Direct Relief та на Americares щоб підтримати їхні відповідні зусилля з надання допомоги в регіоні. Зараз Americares працює над наданням допомоги сім’ям, які потрапили в кризову ситуацію в Україні. Вони тісно співпрацюють із Всесвітньою організацією охорони здоров’я, регіональними органами охорони здоров’я, а також міжнародними, національними та місцевими організаціями реагування в Україні та сусідніх країнах.

Lilly Foundation також подвоює відповідні пожертви співробітників Lilly на суму до 500 000 доларів США. Ми сподіваємося на негайне припинення бойових дій і мирне вирішення цієї кризи якнайшвидше.

Більше інформації доступно тут Підтримка Lilly Ukraine | Eli Lilly and Company

 

Johnson & Johnson

Johnson & Johnson:

  • Пожертвував 5 мільйонів доларів на підтримку роботи Міжнародного Комітету Порятунку (IRC) та Міжнародної федерації Червоного Хреста та Червоного Півмісяця для надання гуманітарної допомоги біженцям у прикордонних країнах.
  • Пожертвував готову продукцію, включаючи гігієнічні набори, медичні комплекти та медичні товари.
  • Запустив необмежену програму подвоєння пожертв наших співробітників по всьому світу з спеціально сформованого фонду допомоги Україні.
    · Продовжує співпрацю з нашими давніми партнерами в галузі охорони здоров’я — International Health Partners (IHP, Великобританія), Americares (США), Direct Relief (США), IFRC, Save the Children та UNICEF — щоб підтримати людей у ​​регіоні, надаючи їх доступ до нашої мережі ланцюга поставок для посилення їх охоплення та можливостей.

 

Leem

Французька фармацевтична промисловість підтримує українське населення, відправляючи медичну продукцію на території війни через їхню асоціацію Tulipe.

Завдяки пожертвуванню волонтерських французьких фармацевтичних фірм, асоціація з початку збройного конфлікту вже відправила в Україну та Польщу понад 10 тон медичної продукції (матеріали військової медицини та медичні засоби загального призначення для біженців). Ці пожертвування організовуються у координації з Crisis and Support Center (CDCS) Міністерства Європи та Закордонних Справ та різними неурядовими організаціями.

Оскільки конфлікт продовжується, на найближчі дні та тижні надходить більше пожертв у партнерстві з гуманітарними організаціями, розташованими на місцях. (14 березня 2022 р.)

 

Lundbeck

 

Lundbeck пожертвував 10 мільйонів датських крон (приблизно 1 500 000 доларів США) Датському Червоному Хресту для підтримки зусилля з надання невідкладної допомоги та вивчає способи пожертвування основних ліків людям, які на них покладаються.

Нашим пріоритетом було і буде турбота про наших колег і пацієнтів як в Україні, так і в Росії, які є невинними людьми під час війни.

 

Merck

 

Для підтримки гуманітарної допомоги в Україні Merck пожертвує два мільйони євро Німецькому Червоному Хресту. Мільйон євро з цієї суми передасть Merck Family.

 

MSD

 

Merck and Co., Inc. та MSD вживають різноманітних заходів для подолання гуманітарної кризи в Україні, зокрема:

Поставка 135 000 курсів молнупіравіру в країну через угоду про поставку та закупівлю, яку ми маємо з урядом.

Пожертвування 100 000 курсів молнупіравіру Direct Relief, організації, яка надає невідкладну медичну допомогу для розповсюдження біженцям у країнах з низьким і середнім рівнем доходу, включаючи людей, постраждалих від конфлікту в Україні. Ми використовуємо нашу глобальну мережу, що включає 17 внутрішніх і зовнішніх виробничих об’єктів у дев’яти країнах, до яких не входить Україна та Росія.

Зобов’язання в розмірі 1 мільйона доларів США для благодійних організацій, у тому числі 300 000 доларів США для Американського Червоного Хреста, надають термінову допомогу постраждалим в регіоні.

Активація програми Merck Gives Back для співробітників у США для надання пожертвувань Україні. Внески будуть на 100% компенсовані Компанією. Співробітники MSD і Merck Canada можуть отримати компенсацію компанії в рахунок своєї пожертви Червоному Хресту, і компанія на 100% компенсує внесок.

Станом на 11 березня наша загальна сума пожертвування готівкою та продуктами становить понад 39 мільйонів доларів США.

Крім того, ми продовжуємо досліджувати шляхи, в обговоренні з НДО та експертами з надання допомоги, використовувати наші ресурси для полегшення людських страждань в Україні.

 

Novartis

 

Фахівці Novartis сумлінно працюють, щоб забезпечити безперервне постачання наших ліків в Україну, де здоров’я пацієнтів, які залежать від цих ліків, є нашим пріоритетом.

Ми розширюємо наші гуманітарні зусилля в Україні, передаючи наш перелік необхідних ліків безпосередньо в країні, включаючи дуже необхідні антибіотики та знеболюючі з портфеля Sandoz, для використання в українських медичних закладах. Ми також працюємо з сусідніми країнами, щоб постачати ліки в Україну з-за кордону.

Це на додаток до нашого початкового внеску у розмірі 3 мільйонів доларів США трьом гуманітарним організаціям які допомагають людям в Україні та українським біженцям у сусідніх країнах.

 

Novo Nordisk

 

Novo Nordisk Foundation пожертвував 55 мільйонів данських крон (приблизно 7,4 мільйона євро) на боротьбу, у тому числі 5 мільйонів данських крон (приблизно 700 тисяч євро) УВКБ ООН – агентству ООН у справах біженців – для надання термінової підтримки та захисту людям, змушеним втекти з власних будинків.

Оскільки нормальні ланцюги постачання порушені, ми ведемо діалог із кількома міжнародними гуманітарними організаціями, щоб надати допомогу та передати ліки й товари для Міністерства охорони здоров’я України.
Ми робимо все можливе, щоб забезпечити постачання необхідними ліками пацієнтів з хронічними захворюваннями в Україні.

 

Pfizer

 

На сьогоднішній день Pfizer активізував низку гуманітарних заходів і продовжує розширювати нашу підтримку.

Через The Pfizer Foundation* ми надали фінансування гуманітарних грантів на суму 1 мільйон доларів США таким організаціям, які працюють в Україні та прилеглих країнах:

Американському Червоному Хресту на надання підтримки аварійним командам, які зараз в Україні, що працюють над ремонтом життєво важливої ​​інфраструктури, підтримкою медичних закладів ліками та обладнанням, а також підтриманням сімей продуктами харчування та предметами гігієни. Кошти, передані через Американський Червоний Хрест, підтримають відповідь Українського Червоного Хреста, а також регіональні зусилля Червоного Хреста в сусідніх країнах для підтримки негайних потреб постраждалого населення.

Міжнародному Медичному Корпусу (International Medical Corps) для підтримки основних служб екстреної та первинної медико-санітарної допомоги, а також служб психічного здоров’я та психосоціальної підтримки та служб захисту й боротьби з гендерним насильством, які є критично важливими для громад, що постраждали від конфлікту. Будуть включені служби інформування про COVID-19 та профілактики, щоб допомогти переміщеним особам захистити від пандемії.

Міжнародному Комітету Порятунку (International Rescue Committee) для підтримки їхніх зусиль у прикордонних країнах щодо мобілізації ресурсів та зв’язку з партнерами для встановлення відповіді, що забезпечить рятівну підтримку цивільним особам, змушеним покинути свої домівки.

Ми розпочали Кампанію Реагування на Гуманітарну Катастрофу в Україні (Ukraine Humanitarian Disaster Campaign), щоб надати всім колегам Pfizer можливість зробити пожертви ключовим організаціям, які допомагають постраждалим від конфлікту в Україні та сусідніх країнах. Компанія компенсуватиме пожертви, зроблені в рамках кампанії ЮНІСЕФ, Міжнародного Комітету Порятунку (International Rescue Committee), Врятуй Дитину (Save the Children), Американському Червоному Хресту, CARE, Nova Ukraine та Sunflower of Peace.

Відповідно до стандартних протоколів надзвичайних ситуацій Pfizer, запити на пожертвування продукції також контролюються і включатимуть оцінку для України та населення, яке перетинає країни сусідів.

*The Pfizer Foundation — це благодійна організація, заснована Pfizer Inc. Це окрема юридична особа від Pfizer Inc. з чіткими правовими обмеженнями.

 

Roche

 

Roche сумлінно працює, щоб підтримати країну та народ України медичними продуктами, відповідно до загальної місії Roche. Ми жертвуємо 150 000 упаковок Роцефіну, важливого антибіотика, який використовується для лікування симптомів багатьох видів бактеріальних інфекцій і внесений до списку основних лікарських засобів Всесвітньої організації охорони здоров’я. Будь ласка, знайдіть додаткову інформацію тут.
Ми підтримуємо контакти з багатьма глобальними та місцевими партнерами, а також благодійними організаціями, щоб зрозуміти, як найкраще продовжувати підтримувати людей України додатковими медичними засобами.

 

Sanofi

 

Ми глибоко засмучені масштабами викликів, які стоять перед українським народом.

Безпека наших співробітників є нашим пріоритетом, і всі наші команди щодня невтомно працюють, щоб усіляко підтримувати їх та їхні родини.

З початку війни ми працювали над тим, щоб забезпечити пацієнтам в Україні доступ до наших життєво важливих методів лікування та пом’якшити вплив ситуації на наші поточні клінічні випробування в країні.

Через наш фонд ми також пожертвували 5 мільйонів євро Червоному Хресту для України й сусідніх країн та УВКБ ООН, Агентству ООН у справах біженців. Це забезпечить екстрений доступ до таких необхідних речей, як їжа, житло, ліки та безпека, а також допоможе прийняти та допомогти біженцям з України.

У координації з владою та нашими партнерами ми прискорюємо пожертвування наших основних ліків та вакцин для підтримки пацієнтів в Україні та українських біженців у сусідніх країнах.

Окрім корпоративних пожертвувань, пожертвування співробітників також були організовані в наших філіях.

Ми продовжуватимемо реагувати в міру розвитку ситуації.

 

Servier

 

Servier Group мобілізує через різні канали допомоги та, зокрема, гуманітарної допомоги, які створюються, щоб допомогти нашим співробітникам, їхнім родинам та населенню України. Крім того, ми створюємо «Фонд солідарності України» (“Ukraine Solidarity Fund”), на який виділено 700 тис. євро. З ініціативи співробітників Групи та у відповідь на їхню величезну підтримку відкрили фонд солідарності, щоб надати працівникам, які хочуть зробити особисті пожертви, можливість це зробити. Так само, відділ загальної діяльності Групи (Generic Activities department) допоміг відправити початкову двотонну партію медичних виробів та аптечок через декілька неурядових організацій. Ми залишаємось відданими тому, щоб пацієнти мали доступ до необхідних ліків. Ми зробимо все можливе з усіма нашими зацікавленими сторонами, щоб обмежити вплив ситуації на безперервність клінічних випробувань, а також на постачання та доступ до ліків, які є важливими для багатьох пацієнтів у цьому регіоні. Ми щиро сподіваємося, що Україна незабаром повернеться на шлях миру.

 

Takeda

 

Ми засмучені триваючою гуманітарною кризою в Україні та впливом на людей, які живуть у країні, і тих, кому довелося покинути свої домівки.

Наша відданість пацієнтам, незалежно від того, де вони живуть, і нашим людям є непохитною і є ще важливішою під час кризи. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб захистити наших колег в Україні та продовжувати постачати пацієнтів в Україні та регіоні такою необхідністю лікування.

Ми підтримуємо глобальні гуманітарні зусилля, надаючи 300 мільйонів японських йен (приблизно 2,6 мільйона доларів США) Міжнародній федерації товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, яка активно надає невідкладну місцеву гуманітарну підтримку людям, переміщеним і постраждалим від конфлікту. Ми також жертвуємо ліки лікарням, які цілодобово надають медичну допомогу пацієнтам, що потребують допомоги, і будемо продовжувати оцінювати способи надання додаткових послуг підтримки пацієнтам та медичній спільноті. Наші колеги по всьому світу допомагають нужденним в Україні, вносячи свої особисті пожертви до кількох місцевих та світових неурядових організацій.

 

Teva

 

Teva оголосила про пожертвування основних ліків на суму понад 11 мільйонів доларів, розширюючи гуманітарну підтримку українським біженцям.

Teva відправила понад 1,3 мільйона упаковок ліків, включаючи антибіотики та інші ліки, внесені до переліку основних ліків ВООЗ, а також продукти для українських немовлят і дітей, які страждають від поганих гігієнічних умов.

Якщо ви хочете дізнатися більше, повний випуск доступний тут: https://bit.ly/3i4llGS

 

UCB

 

Для підтримки гуманітарних зусиль UCB пожертвував 300 000 євро Міжнародному комітету порятунку (International Rescue Committee) та Бельгійському Червоному Хресту. Ми також вивчаємо, як ми можемо підтримувати постраждалих у регіоні в довгостроковій перспективі, через наш Громадський фонд здоров’я.

UCB організував першу пожертву протиепілептичних та антигістамінних засобів, які будуть доставлені через французьку організацію Tulipe. Спеціальна оперативна група оцінює додаткові можливості забезпечення ліками в регіоні.

 

 

Vifor Pharma

 

У світлі гуманітарної кризи, що розвивається в Україні, ми думаємо про всіх постраждалих – зокрема, наших пацієнтів, співробітників та їхніх близьких.

У Vifor Pharma ми наполегливо працюємо над посиленням ширших гуманітарних зусиль і передали майже 60 000 упаковок препаратів заліза, щоб допомогти тим, хто цього потребує в Україні. Сподіваємося, що використання внутрішньовенних препаратів заліза в цій невідкладній ситуації покращить хірургічні та медичні результати у пацієнтів шляхом оптимального управління додатковими потребами пацієнта в переливанні крові під час операції.

Vifor Pharma — це компанія, орієнтована на пацієнтів, і наш головний пріоритет — забезпечити, щоб місцеві медичні організації та пацієнти отримували ліки, від яких вони залежать у ці невизначені часи.