В стінах Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулось інформаційне представлення діяльності Молодіжного департаменту ГО «Всеукраїнська фармацевтична палата» (далі — ГО «ВФП») студентам третього курсу фармацевтичного факультету.

Особливу увагу акцентовано на мотиваційних чинниках вступу до ГО «ВФП». Обмін професійною інформацією та налагодження контактів з фармацевтами з усіх регіонів України та з усього світу дають можливість брати участь у розвитку глобальної фармації. Зазначено, що важливим напрямком роботи ГО «ВФП» є лібералізація процедури нострифікації українських дипломів, яка на сьогодні є доволі вартісною та складною. При вступі до лав ГО «ВФП» персональні дані фармацевтичних фахівців вносяться до Єдиного реєстру фармацевтичних працівників України, що в подальшому сприятиме проходженню процедури нострифікації диплому про вищу фармацевтичну освіту  закордоном.

Рекомендовано пройти реєстрацію на веб-ресурсі ГО «ВФП» (farmpalata.com.ua) та підписатись на сторінку Молодіжного департаменту у соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/md.farmpalata/).DSCN 4174 DSCN 4178